0 زبان

روز ولنتاین: فلاسفه عشق ، روابط ، حسادت و غیره چیست؟ - تابلو آسمان شب

روز ولنتاین: فلاسفه عشق ، روابط ، حسادت و غیره چیست؟ - تابلو آسمان شب

روز ولنتاین: فلاسفه عشق ، روابط ، حسادت و غیره چیست؟...

روز ولنتاین: فلاسفه عشق ، روابط ، حسادت و غیره چیست؟

دپارتمان:شرکت راشین وب - تعدادکلمات: 1176 کلمه - مدت زمان مطالعه:12 دقیقه
 
هنوز هم ، این روز ممکن است به عنوان فرصتی برای مردم در مورد عشق بیاندیشند ، و برای ارائه مقداری غذای فکری ، خوشحالم که مجموعه ای از پست های فلاسفه ای را که درباره عشق و امور مربوط به آن کار می کنند ارائه می دهم. آنچه در این نسخه "Philosophers On" در روز ولنتاین در انتظار شماست: جاستین کلاردی (دانشگاه استنفورد ، دانشگاه آرکانزاس) "تمرکز کوتاهی در امور عاطفی" را در اختیار ما قرار می دهد تا ارزیابی کند که آنها چیست و چرا ممکن است مشکل آفرین باشد.
سایت تاریخ خاص عالی است.specialdate.ir
 
کادو چی بخرم؟

تروی جولیمور (دانشگاه ایالتی کالیفرنیا ، چیکو) درمورد اینکه دیدگاه های جامعه باید تعریف ما از عشق را در "جامعه ، زیست شناسی و عشق" تا چه اندازه آگاه سازد ، می پرسد.
نورا کرافت (دانشگاه هومبولت ، برلین) به دنبال توضیحی برای این است که چرا ما کسانی را که واقعاً دوستشان داریم غیر قابل تعویض می دانیم و فکر می کنیم این موضوع ربطی به آرزو دارد ، در "عشق ، جایگزینی و افراد مایل".
پاتریشیا مارینو (دانشگاه واترلو) ، در "مشکلات عشق و خودمختاری" ، در مورد تنش بودن این دو سوال می کند
. (این قطعه به صورت متقاطع در وبلاگ وی ، The Kramer Is Now ارسال شده است.)
Hichem Naar (دانشگاه دوئیسبورگ-اسن) "چگونه می توان در مورد دلایل عشق عاشقانه فکر کرد (در صورت وجود چنین مواردی)" تحقیق می کند.
آرینا پیسمنی (دانشگاه سیتی نیویورک) توضیح می دهد که چرا ، اگر حسادت بد باشد ، چندشاخوری نیز ممکن است خوب باشد ، در "Polyamory چه چیزی می تواند در مورد حسادت به ما بگوید؟"
از این نویسندگان برای داوطلب کردن وقت ، انرژی و ایده هایشان بسیار سپاسگزارم.
و از همه شما برای خواندن ، بحث و تبادل نظر در مورد آنها متشکرم.
روز ولنتاین مبارک - و از شکلات خوب صرف نظر نکنید.
هدیه ولنتاین  - کادو چی بخرم؟
 
تمرکز کوتاه در امور عاطفی
جاستین کلاردی
اگرچه امور جنسی به طور روزمره یکپارچگی روابط عاشقانه را مختل می کند ، اما یکپارچگی رابطه نیز می تواند توسط انواع درگیری های غیر جنسی تهدید شود. برای برخی از عاشقان ، امور عاطفی به همان اندازه که برای روابط عاشقانه آنها مضر است ، به همان اندازه که امور جنسی آسیب می زند.
اما یک امر عاطفی چیست؟ در این پست ، هدف من این است که توضیح دهم آنچه را که امور عاطفی انجام می دهم.
بدون اینکه در مورد امور عاطفی روشن شویم ، خطر بزرگ نمایی رویدادهای کوچک را برای سو ab استفاده های عمده از این رابطه در معرض خطر قرار می دهیم. بدین معنا که ما با دور زدن فرصت های بالقوه برای ترمیم ، روابط خنثی کننده عاشقانه را خاتمه می دهیم.
سایت تاریخ خاص عالی است. specialdate.ir
هدیه ولنتاین - کادو چی بخرم؟
 
کادو چی بخرم؟  
 
بنابراین ما به خوبی می توانیم یک طرح مفهومی برای درک امور عاطفی ایجاد کنیم تا از روابط خود در برابر این تهدیدات محافظت کنیم. نکته مهم ، امور عاطفی بیش از آن است که منابع پرانرژی و توجه فرد را از شریک زندگی خود به سمت برخی از پروژه های شخصی سوق دهد. اگرچه این اتفاق می افتد ، ممکن است به طرق مشابهی بر روابط عاشقانه (های) شخص تأثیر بگذارد. به عنوان مثال ، مال ها به جای اینکه یک گوش حساس به Issa بدهند و از همان روز با مشکلات آنها همدردی کنند ، با معمای بزرگی که در پایان نامه آنها مطرح شده است ، مصرف می شوند.
در این حالت صمیمیت بین این دو ضعیف است زیرا مال کاملاً در این رابطه حضور ندارد و نمی تواند به ایسا نزدیکتر شود. وقتی زمان ، انرژی و توجه ما از قبل محدود شده از روابط عاشقانه ما دور شود ، صمیمیت در این روابط از قدرت کمتری برخوردار است. امور احساسی نیازی به عاشق شدن شخص دیگری نیست. دوست داشتن به معنای ارزش دادن به معشوق و رابطه ما با معشوق است به گونه ای که دلایلی را برای انواع خاصی از عمل ارائه دهد. فرض کنید مال بیشتر وقت و تجربیات صمیمی (رفتن به ناهار با هم ، به اشتراک گذاشتن داستان هایی درباره زندگی شخصی خود را با یکدیگر) با همکار خود ، کریس سپری کرده است. بیشتر فرض کنید که مال این اطلاعات را از ایسا مخفی می کند. این پرونده برخی از نشانه های داستانی یک رابطه عاطفی را نشان می دهد ، حتی اگر مال عاشق کریس نباشد ، و حتی اگر مال در مورد درگیری با کریس یا مخفی بودن این درگیری احساس گناه نکند.
هدیه ولنتاین - کادو چی بخرم؟
 
ممکن است تصور شود که امور عاطفی صرفاً روابط خارج از روابط است که بر صمیمیت در روابط عاشقانه فرد تأثیر می گذارد: بنابراین مال وقتی با روابط کریس رابطه صمیمیتی برقرار می کند ، روابط عاطفی با کریس دارد. اما این خیلی گسترده است. فرض کنید مال و برادرشان دانیل آنقدر بحث و جدال می کنند که مال دیگر نمی تواند به درستی با عیسی ارتباط برقرار کند. در این حالت ، وضعیت آنها با خصوصیات قبلی مطابقت دارد ، اما به نظر نمی رسد که رابطه عاطفی بین مال و دانیل وجود داشته باشد.
هدیه ولنتاین - کادو چی بخرم؟
 
کادو چی بخرم؟  
 
در عوض ، ممکن است امور عاطفی به عنوان روابط خارج از رابطه توصیف شود که از صمیمیت در روابط عاشقانه فرد تقلید می کند ، بنابراین بر سطح صمیمیت یا فاصله عاطفی در روابط عاشقانه فرد تأثیر می گذارد. این توضیح می دهد که چرا رابطه مال و دانیل یک امر عاطفی نیست. به صمیمیتی که مال با عیسی دارد شباهت ندارد. هنوز این دیدگاه درباره امور عاطفی ناقص است. در برخی موارد ، روابط خارج از رابطه - مانند بهترین دوستی ها - از میزان صمیمیت یا فاصله عاطفی شخص در روابط عاشقانه آنها تقلید می کند. برخی از دوستی ها بیش از رابطه عاشقانه فرد دارای صمیمیت است - به ویژه هنگامی که این دوستی برای مدتی طولانی وجود داشته و رابطه عاشقانه از نو آغاز شده است. ما بعضی اوقات با دوستان خود درمورد چیزهایی صحبت می کنیم که نمی خواهیم با شرکای خود به اشتراک بگذاریم. 
ما همچنین با دوستان خود در مورد شریک زندگی عاشقانه خود صحبت می کنیم: در مورد دعوا ، چیزهایی که در مورد شریک زندگی دوست نداریم یا کارهایی که ممکن است با شریک زندگی خود انجام داده باشیم.
همچنین ممکن است به این دلیل باشد که چیزهایی در مورد خود ما وجود دارد که ما مایل نیستیم آنها را با شریک زندگی خود در میان بگذاریم: ممکن است چیزهایی که از آنها شرم داریم ، یا چیزهایی درباره گذشته ما که دوست نداریم شریک زندگی در مورد آنها بداند ، یا مواردی که آسیب برساند آنها (مانند شرکای قبلی و غیره). در واقع ، به اشتراک گذاشتن با دوستان و نه شرکای عاشقانه خود از این طریق نشان می دهد که رابطه عاشقانه ما به اندازه صمیمی نیست. اما توصیف این نوع خودافشایی صمیمی با دوستان به عنوان امور عاطفی عجیب است.
 

مقالات دیگر ما را از همین جا مشاهده کنید. 

چه کادویی بهتر از تابلو موزیکال ؟ کلیک کن تا با طرح های کلاسیک و فانتزی تابلو موزیکال آشنا بشی

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
پرسش
موافقم0
مخالفم0
الی  (یک شنبه 26 اردیبهشت 1400)
کادو چی بخرم؟
پرسش
موافقم0
مخالفم0
زری  (یک شنبه 26 اردیبهشت 1400)
کادو چی بخرم؟
پرسش
موافقم0
مخالفم0
سما  (یک شنبه 26 اردیبهشت 1400)
کادو چی بخرم؟
پرسش
موافقم0
مخالفم0
ستار  (یک شنبه 26 اردیبهشت 1400)
کادو چی بخرم؟