0 زبان

13 جعبه هدیه خانگی دوست داشتنی چیست؟ - تابلو آسمان شب

13 جعبه هدیه خانگی دوست داشتنی چیست؟ - تابلو آسمان شب

13 جعبه هدیه خانگی دوست داشتنی چیست؟ - تابلو آسمان...

13 جعبه هدیه خانگی دوست داشتنی چیست؟

مدت زمان مطالعه: 17 دقیقه
درصورتی که به همان اندازه که فکر ساختن جعبه های کادویی خود را دارید ، اگر بیشتر از این نیستید ، در اینجا 15 ایده ، طرح و آموزش خارق العاده وجود دارد که به شما کمک می کند تا در این راه پیشرفت کنید.
سایت تاریخ خاص بسیار عالی است برای هدیه دادن.specialdate.ir.
کادو چی بخرم؟    هدیه ولنتاین بسیار جالب است. 
 

1.جعبه های کادویی رول دستمال توالت 

آیا شما و دوستانتان از علاقه مندان به دوچرخه سواری هستید که در تهیه وسایل خانه معمولی که احتمالاً می توانید به جای ایجاد سطل زباله بیشتر و دور ریختن چیزهایی که می توانند دوباره به جای آنها استفاده شوند ، پیش تهیه می کنند؟ پس احتمالاً لازم نیست که به شما بگوییم صنایع دستی رول دستمال توالت چقدر عالی است! Red Ted Art اینجاست تا به شما نشان دهد شما می توانید با کمی تا زدن ، مقداری رنگ و مقداری روبان یا رشته ، آنها را دلپذیر و با کلاس جلوه دهید. 
کادو چی بخرم؟    هدیه ولنتاین بسیار جالب است.
کادو چی بخرم؟ 

2. چهار جعبه هدیه کارت جانبی تا شده

تاشو چهار جعبه جعبه هدیه آیا شما علاقه زیادی به روشی دارید که ایده اول ما به شما نشان می دهد در انتهای آن چین خورده است ، اما در واقع آن را آنقدر دوست دارید که علاقه مند باشید ببینید امکان ایجاد آن چین از همه طرف وجود دارد؟ شاید این ایده را فقط دوست داشته باشید اما دوست دارید امروز آن را عملی کنید و در حال حاضر هیچ رول خالی دستمال توالت ذخیره نشده است. در هر صورت ، ما قطعاً پیشنهاد می کنیم نگاهی بیندازیم که چگونه Ventuno Art جعبه های کوچکی از کاغذ تزئینی ضخیم ساخته و آن را از چهار طرف به داخل تا می کند.
کادو چی بخرم؟    هدیه ولنتاین بسیار جالب است.
هدیه ولنتاین
 

3. کارتن ، توری ، مروارید و جعبه کادویی لایه ای خیره کننده

مقوا ، توری ، مروارید و جعبه هدیه گل خیره کننده اگر می خواهید به دردسر ساخت جعبه هدیه DIY و خانگی بروید ، آیا ترجیح می دهید همه چیز را تمام کنید و آن را فوق العاده خاص کنید ، مانند چیزی که گیرنده می خواهد آن را نگه دارد و استفاده کند؟ سپس ما کاملاً پیشنهاد می کنیم نگاهی بیندازیم که چگونه iCreative Ideas این جعبه بسته بندی خیره کننده را دارای لایه های لایه ای برای هدایا و خرده ریزهای مختلف ساخته است. علاوه بر این ویژگی مفید ، نحوه تزئین فضای بیرونی جعبه با توری ، مروارید و گل نیز چیز زیبایی نیست! اگر این جعبه را دریافت کردیم ، می توانیم از آن به عنوان جعبه جواهرات استفاده کنیم و آن را روی کمد خود قرار دهیم.
کادو چی بخرم؟     هدیه ولنتاین بسیار جالب است.
 
کادو چی بخرم؟  

4. جعبه مکعب را باز کنید

آیا واقعاً ایده جعبه مکعبی شکل کاملاً شما را مجذوب کرده است ، اما به دلیل شکل هدیه ای که می دهید ، ترجیح می دهید کادویی را داشته باشید که فضای داخلی آن کاملاً باز باشد و نه فضای محفظه ای؟ در اینجا یک گزینه عالی DIY برای شما وجود دارد که می توانید نگاهی بیندازید! پروژه های نجاری الکترونیکی به شما نشان می دهد که چگونه یک مکعب تاشو عالی ایجاد کنید که در قسمت بالایی آن باز شود و به راحتی در هر رنگ یا الگویی از کارت کارت یا کاغذ ضخیم اسکرپ بوک ساخته شود.
کادو چی بخرم؟     هدیه ولنتاین بسیار جالب است.
 

5. جعبه کادویی به شکل کیک

جعبه کادویی به شکل کیک وقتی نوبت تولد می رسد ، آیا شما یک نوع جشن فوق العاده مشتاق هستید که خوشحال می شوید با توجه به ایده های مضمون شایان ستایش صرف نظر از اینکه روز ویژه کدام روز است ، فقط مطمئن شوید که اوقات خوشی را سپری می کنند؟ بنابراین ما احساس می کنیم شما ممکن است بهترین فرد برای آزمایش این ایده جعبه کیک عالی باشید! Alanna Jones-Man گام به گام شما را از طریق فرایند "یخ زدن" یک جعبه دایره ای راهنمایی می کند ، بنابراین در واقع شبیه یک کیک مینیاتوری است که داخل آن موجود است.
کادو چی بخرم؟     هدیه ولنتاین بسیار جالب است.
 

6. جعبه هدیه تراش چوب و دکور

جعبه هدیه تراش چوب و دکور احتمالاً بهترین قسمت ساخت جعبه های کادویی بسیار اختصاصی شما این است که می توانید آنها را مطابق با زیبایی مورد نظر خود تنظیم کنید ، بنابراین اگر به دنبال چیزی می گردید که کمی شیک تر از روستایی باشد اما هنوز کاملا آن را پیدا نکرده اید ، اخم نکن! JS Events در اینجا آمده است تا به شما نشان دهد چگونه می توانید یک جعبه چوبی قابل ستایش ساخته شده از جعبه های تزئینی پر کنید که از تراشه های تزئینی تقلید می کند که یونجه ممکن است یک جعبه را در مزرعه پر کند. هدیه خود را درون آن قرار دهید!
سایت تاریخ خاص بسیار عالی است برای هدیه دادن.specialdate.ir.
کادو چی بخرم؟    هدیه ولنتاین بسیار جالب است.
 
هدیه ولنتاین  

7. جعبه هدیه هرمی کاغذی

جعبه هدیه هرمی کاغذی آیا واقعاً با این ایده های جعبه تاشده هندسی خیلی شیفته شما هستید ، اما همانطور که از طرح های مکعبی شکل قدردانی می کنید ، نمی توانید تعجب کنید که آیا جعبه های کادویی می توانید به اشکال دیگر نیز بسازید؟ پس فکر می کنیم اگر از این قسمت آموزش جعبه جمع شده از Lines Across بخوانید بسیار خوشحال خواهید شد! آنها به شما نشان می دهند که چگونه می توانید یک طراحی مشابه ایجاد کنید ، اما کمی متفاوت تا شده ، بنابراین پروژه به پایان رسیده به جای مکعب ، هرم است.
کادو چی بخرم؟    هدیه ولنتاین بسیار جالب است.
 

8. جعبه تاشو الهام گرفته از گل 

صحبت از جعبه های هدیه تاشو با شکل عالی ، مکعب ها و هرم ها در واقع تنها اشکالی نیستند که می توانید انجام دهید ، حتی با کمی سهولت! اگر احساس می کنید کمی دخترانه یا تزیینی هستید ، قطعاً پیشنهاد می کنیم نگاهی بیندازید که ZIZ Craft در چند مرحله به طرز شگفت انگیزی این جعبه هدیه کاملاً دوست داشتنی را ساخته است. ما دوست داریم که چقدر آنها روند ایجاد هر چین و چروک را در چین و مرتب شما مرتب و منظم توصیف کرده اند ، بنابراین جعبه به خوبی باز و بسته می شود.
کادو چی بخرم؟     هدیه ولنتاین بسیار جالب است.
 

9. جعبه های هدیه گل مات و گل خشک

جعبه های کادویی گل مات و گل خشک آیا واقعاً قبلاً یک بسته جعبه هدیه مقوایی ساده و از قبل برش داده شده برای تهیه مجالس عروسی یا عروسی با استفاده از و اگر دوست داشتید سریع جمع می شوند و همه لباس یکنواخت برای تعداد شماست ، اما قطعاً می توانید در هنگام تزیین آنها از برخی الهامات استفاده کنید؟ خوب ، اگر زیبایی ها و زیبایی های روستایی شیک مواردی است که شما از آن استفاده می کنید ، قطعاً شما را تشویق می کنیم که نگاهی بیندازید که چگونه Crafts Unleashed جعبه های خود را کمی با استفاده از نوارهای پارچه بافته شده و پارچه های پارچه ای و پارچه های زیبا و ابریشمی یا گل های خشک مزه دار کرده است.
کادو چی بخرم؟     هدیه ولنتاین بسیار جالب است.
 

10. جعبه های هدیه بسته شده به شکل قلب

جعبه های هدیه بسته شده به شکل قلب آیا هنوز به این فکر می کنید که چقدر از مفهوم جعبه های تاشو که منجر به شکل ها یا طرح های زیبا می شود لذت بردید ، اما نمی توانید جای تعجب داشته باشید که آیا گزینه ای وجود دارد که به شما کمک کند از یک نوع تزئین بافت زیبا و نه فقط تا زدن و وارونه کردن برای به دست آوردن اشکال خاص؟ در این صورت ، ما فکر می کنیم شما ممکن است با این ایده دل چسبنده و دلپذیر قلب در دنیای شگفت انگیز DIY کمی بهتر کنار بیایید! این آموزش به جای اینکه مانند شکلی که قبلاً به شما نشان دادیم ، یک فضای شکل منفی باشد ، نحوه ایجاد برش هایی را به شما نشان می دهد به طوری که دو قطعه بسته جعبه را نیز می توان شکل قلب کمی برجسته در بالای جعبه را ایجاد کرد.
کادو چی بخرم؟     هدیه ولنتاین بسیار جالب است.
 
کادو چی بخرم؟  

11. جعبه هدیه زیبا اریگامی و پروانه

جعبه هدیه زیبا ارگامی و پروانه فقط در صورتی که هنوز به این فکر می کنید که ایده مکعب را چقدر دوست دارید اما هنوز فکر نمی کنید که آیا ممکن است نسخه ای بسازید که کمی جالب تر باشد ، بررسی کنید که چگونه iCreative Ideas این نسخه پروانه شایان ستایش را ساخته است که بست با استفاده از روبان بسته می شود! ما پیشنهاد آنها را برای تاشو الگو دوست داریم تا به شما راهنمایی بدهیم که قبل از حرکت روی تاشو کاغذ دکور گرانتر خود را برای ساخت جعبه خود دنبال کنید.
کادو چی بخرم؟     هدیه ولنتاین بسیار جالب است.
 

12. جعبه های کادوئی کراواتی به سبک کیف 

اکنون ، ما کاملاً آگاه هستیم که بسیاری از طرح های جعبه هدیه DIY که تاکنون به شما نشان داده ایم از نظر زیبایی ظاهری کاملاً زنانه یا دخترانه هستند ، بنابراین می فهمیم که آیا در لیست ما پیمایش کرده اید یا به چیزی امیدوار هستید کمی بیشتر مناسب مردان زندگی خود باشید. ما خوشحال می شویم که به شما بگوییم Seek DIY اینجاست تا با ایده ای آنقدر زیبا به شما کمک کند که ما قصد داریم دوباره و دوباره از آن استفاده کنیم! ببینید که چطور این جعبه های کادویی تاشو را به سبک کیف های تاشو ساخته اند که از گره های گردنی در همه سبک های مختلف برخوردار است. ما عاشق روشی هستیم که دکمه های جلوی جلوی هر کدام مانند پیراهن لباس به نظر می رسد!
 

13. جعبه های هدیه کارتن مینی شیر

هدیه کارتن مینی شیر جعبه ای آیا در واقع هدایای کم و یا مهمانی های مهمانی ساخته اید که به جای چیزی که فقط می توانید یک شی را در آن قرار دهید ، چیزی را که می توانید پر کنید بسازید؟ ما قبلاً این کار را انجام داده ایم که کیسه های شیرینی پر از آب نبات یا میان وعده درست کرده ایم ، اما یکی از طرح های بسیار مورد علاقه ما برای ساختن این نوع بسته بندی ، ایده ایده آل کارتن شیر است که در Gathering Beauty ارائه شده است! آنها به شما نشان می دهند که چطور می توانید از کاغذهای تزئینی ضخیم برای جمع کردن شکل درست استفاده کنید و همچنین چگونگی بستن خوب آن با سنجاق های مینی لباس یا گیره های چسباننده تزئین شده با نوار واشی ، فقط برای اطمینان از اینکه آنچه در داخل است را از دست نمی دهید. 
سایت تاریخ خاص بسیار عالی است برای هدیه دادن.specialdate.ir.
کادو چی بخرم؟    هدیه ولنتاین بسیار جالب است.
 
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر