0 زبان

کادو چی بخرم؟ (2 مدل برای ساخت جعبه کادو در منزل) - تابلو آسمان شب

کادو چی بخرم؟ (2 مدل برای ساخت جعبه کادو در منزل) - تابلو آسمان شب

کادو چی بخرم؟ (2 مدل برای ساخت جعبه کادو در منزل) -...

در 11 مرحله جعبه کادویی بسازید

 مدت زمان مطالعه: 18 دقیقه

1.با استفاده از Cardstock 

.یک فضای کاری را پاک کنید و مواد مورد نیاز خود را بگیرید. مقداری لیموناد بگیرید و میز را پاک کنید.
آنچه شما نیاز دارید در اینجا است:
دو قطعه کاغذ ضخیم از دفترچه 12 "در 12"
چسب - Mod Podge ، چسب چسب ، و غیره
قیچی
مسواک فومی
خط كش
برش دهنده کاغذ
سایت تاریخ خاص سایتی عالی می باشد برای هدیه.specialdate.ir 
 کادو چی بخرم؟
هدیه ولنتاین و هدیه روز مرد چه چیزی میتواند باشد.
کادو چی بخرم؟  

2. 

پشت کاغذ خود یک X را از گوشه ای به گوشه دیگر بکشید. این خطوط تاشو است - اطمینان حاصل کنید که در قسمت پشت (ضخیم تر) مقاله شما قرار دارند. همچنین ، اطمینان حاصل کنید که آنها را دقیقاً در مرکز قرار دهید. اگر اینگونه نباشد ، چین هایی که ایجاد می کنید ناهموار است و جعبه شما کمی شرم آور است.
 

3.

گوشه ها را به وسط X بچرخانید. کاغذ را به شکل الماس در جلوی خود قرار دهید و سپس هر گوشه را در مرکز X قرار دهید. دوباره مطمئن شوید که کاملا مناسب متقارن جعبه شما هستند
داشتن آن به شکل الماس در مقابل شما برای اهداف این آموزش مهم است. از گوشه ها به عنوان "بالا" ، "پایین" ، "چپ" و "راست" یاد می شود. کاغذ را به این شکل در جلوی خود داشته باشید تا پیگیری آن آسان تر شود. 
کادو چی بخرم؟
هدیه ولنتاین
و هدیه روز مرد چه چیزی میتواند باشد.
 

4. 

در کناره ها تا کنید. فلپ های بالا و پایین را باز کرده و دو فلپ کناری را در مرکز خود جمع کنید. سپس ، هر یک را دوباره به مرکز بریزید ، خط عمودی مستقیم لبه ها با خط عمودی مستقیم مرکز مطابقت داشته باشد.
شما باید به یک شکل مستطیل با یک نقطه در بالا و یک نقطه در پایین نگاه کنید.
هدیه ولنتاین 

5.

اضلاع را به سمت بالا باز کرده و فلپ های مثلث بالا و پایین را تا بزنید. هر دو اینچ باید یک شکل الماس در مقابل خود با خطوط عمودی ببینید. فلپ های مثلث بالا و پایین را ترک کنید (دو تا از اولین چین هایی که ایجاد کرده اید) به سمت مرکز قرار بگیرید. اکنون باید این فلپ ها را ببرید.
خطوط تا خورده باید از مرکز دو طرف راست و چپ هر مثلث پایین بیایند. مثلث ها را روی این خطوط ببرید تا مثلث متوقف شود (وقتی کاغذ زیبا تمام می شود). این دو مثلث جدید در اضلاع هر مثلث اصلی تشکیل می دهد (که امروزه به شکل خانه درآمده است).
کادو چی بخرم؟
هدیه ولنتاین و هدیه روز مرد چه چیزی میتواند باشد.
 

6.

کاغذ را باز کنید و نوک فلپ های بالا و پایین را به داخل تا کنید. آیا شما می دانید آن دو مثلث اصلی را که در هر دو طرف آن را بریده اید؟ پایه هر دو را بگیرید (قسمت خانه شکل) و نوک ها (سقف) را داخل آن تا کنید.
آن را در خط چین اصلی قرار دهید ، جایی که فلپ ها برای اولین بار با مرکز روبرو می شوند. شما در اصل "خانه" را می گیرید و "سقف" را با یک تا از پایه جدا می کنید.
سایت تاریخ خاص سایتی عالی می باشد برای هدیه. specialdate.ir
 

7.

مثلث های کناری را تا بزنید و مثلث های کوچک کوچکتر را روی آنها تا کنید. دو مثلث دست نخورده را در کناره ها بردارید و آنها را به داخل جمع کنید. سپس مثلث های کوچکتر را بردارید (در کناره های خانه های روی هم خورده - آنهایی که از تخته هایی که ساخته اید) و آنها را روی مثلث های بزرگتر جمع کنید. آنها باید تا پایان تا شوند تا برش متوقف شود.
اکنون می توانید ببینید که این ها چین های جعبه شما هستند - طرفین شروع به شکل گیری می کنند.
کادو چی بخرم؟
هدیه ولنتاین و هدیه روز مرد چه چیزی میتواند باشد.
هدیه روز مرد 

8.

نوک فلپ های کناری را چسب بزنید. فلپ های کناری در مرکز خود یک چین دارند که آنها را به یک مثلث و مربع تبدیل می کند ، در صورتی که بخواهید آنها را از هم جدا کند. فقط نوک مثلثی را به وسط X اصلی بچسبانید.
شما می توانید از Mod Podge ، یک چوب چسب یا چسب معمولی سفید مدرسه استفاده کنید - فقط مطمئن شوید که آن را در همه جا قرار ندهید و با یک ظرف غذا چسبناک پیچیده شوید.
 

9.

طرفین را به سمت بالا بلند کرده و قسمت بالا و پایین را روی هم بپیچید. در جایی که راهنمایی ها به پایین چسبانده شده اند ، اضلاع را به سمت بالا بلند کنید - خواهید دید که آنها طرفین جعبه را تشکیل می دهند (چون چسب خورده اند ، به هر حال به نوعی خود به خود ظاهر می شوند). به محض بالا آمدن ، فلپ های بالا و پایین را بردارید و آنها را بپیچید ، نکته های آنها نیز با مرکز مطابقت دارد.
اگر بالا و پایین را روی دو طرف بپیچید و نقاط آنها در مرکز قرار بگیرد ، هر 4 طرف جعبه را تشکیل می دهد - حالا همه اینها فقط باید به هم چسبیده باشند.
کادو چی بخرم؟
هدیه ولنتاین و هدیه روز مرد چه چیزی میتواند باشد.
 

10.

کناره ها را در حالت قائم خود به پایین جعبه بچسبانید. هر چیزی که در پایین جعبه قرار دارد - در مثلث های بین خطوط X اصلی - باید چسب خورده باشد. این یک پایین مربع و 4 ضلع عمودی را تشکیل می دهد. به عبارت دیگر ، نیمی از جعبه هدیه.

11.

مراحل زیر را برای ساخت قسمت پایین جعبه تکرار کنید ، اما ابتدا the ”ارتفاع و عرض کاغذ را قطع کنید. کاری که شما الان انجام دادید نیمه بالایی جعبه بود و طبیعتاً باید کمی از ته آن بزرگتر باشد. همان کاغذی را که تازه کار کرده اید بردارید و برش دهید ... ”از نظر طول و عرض.
سپس ، تمام کاری که شما باید انجام دهید تکرار است. هر دو طرف پس از اتمام ، به راحتی در یک جعبه هدیه زیبا و محکم قرار می گیرند.
کادو چی بخرم؟
هدیه ولنتاین و هدیه روز مرد چه چیزی میتواند باشد.
 

2.استفاده از نمد

1.

یک قطعه نمد کاردستی 9 "x 9" و یک نمد کاردستی سخت 6.25 "x 6.25" دریافت کنید. بعضی از صنایع دستی بسیار بسیار گران است. شما هرگز فکر نمی کنید که قیمت یک پنی زیبا داشته باشد ، اما ممکن است باشد. از آن راهرو رد شوید و سراغ نسخه سخت و ارزان قیمت اکثر فروشگاه های لوازم صنایع دستی بروید. به هر حال شما باید سفت شود.
این شکل جعبه دارای یک نیمه پایین بلندتر و یک درب کوتاهتر است ، از این رو اختلاف اندازه بین دو ورق نمد است. البته می توانید این ابعاد را متناسب با صلاحدید خود تنظیم کنید.
 
کادو چی بخرم؟  

2.

برای پایین جعبه یک سری شکاف درست کنید. جعبه پایین برگه ای است که 9 "x 9" است. آن ورق و قیچی خود را بگیرید. وقتی کار را تمام کردید ، با نوعی علامت جمع همراه با بالا و پایین مثلثی خواهید ماند. نحوه کار:
برش هایی را در طرفین ایجاد کنید و دو فلپ 3 اینچی را ایجاد کنید که در عمق مرکز کاغذ 3 اینچ قرار دارند. به عبارت دیگر ، یک برش 3 اینچی را در اینچ 3 و یک برش 3 اینچی را در اینچ 6 ایجاد کنید.
در قسمت های بالا و پایین ، خطوط را با 3 "و 6" ایجاد کنید و تا مرکز پایین بروید ، جایی که فلپ هایی که بریده اید متوقف می شوند. در این مرحله ، یک شکل صلیب یا علامت بعلاوه خواهید داشت.
در 1.5 اینچ در هر طرف خطوط بالا و پایین ، به صورت مورب به مرکز ، جایی که فلپ ها متوقف می شوند ، برش دهید. اکنون یک علامت مثبت دارید که از بالا و پایین به صورت مثلثی به نظر می رسد.
کادو چی بخرم؟
هدیه ولنتاین و هدیه روز مرد چه چیزی میتواند باشد.
 

3.

برای بالای جعبه یک سری شکاف درست کنید. ورق نمد دیگر خود را بگیرید - برگه ای که کمی کوچکتر است. این شکل مشابه است ، اما تفاوت های جزئی و مهمی دارد. با قیچی در دست ، در اینجا آنچه باید انجام دهید:
در کناره ها ، با فاصله 1.5 اینچ از بالا و 1.5 اینچ از پایین ، یک برش عمیق 1.5 اینچی ایجاد کنید.
از گوشه ها ، به صورت مورب برش بزنید تا برش دیگری را که ایجاد کرده اید ، برآورده کنید ، مثلث های کوچک را از لبه های قطعه نمد مربع خود بردارید.
یک علامت چربی به علاوه (چربی بیشتری نسبت به علامتی که اخیراً ساخته اید) خواهید دید ، همچنین در بالا و پایین به صورت مثلث است.
 

4.

"برگه ها" را چین بزنید. هر جا شکل مثلث را می بینید یک برگه است. دو تا در بالا و دو تا در پایین وجود دارد. آن را در قسمت پایه خود چین دهید تا سفت و سخت تر شود و مونتاژ آن راحت تر شود.
شما در اصل این شکل عجیب را به یک علامت مثبت تبدیل می کنید ، در مثلث کوچک و چپ و راست هر یک از نوارهای بالا و پایین.
کادو چی بخرم؟
هدیه ولنتاین و هدیه روز مرد چه چیزی میتواند باشد.
 

5.

دو طرف جعبه را با برگه های داخل آن بالا بیاورید. هر "طرف" را بگیرید و آن را به مرکز بریزید. خواهید دید که چطور مرکز ورق نمد یک مربع کامل است - پایین است. همچنین خواهید دید که اکنون 4 ضلع در پایین دارید - طرف جعبه. با برگه های داخل آن را بالا بیاورید.
وقتی طرفین جعبه را بالا می آورید ، زبانه های بالا و پایین باید در قسمت داخلی و سمت راست جعبه باشد. این اتصالات هستند که طرفین را به هم متصل می کنند.
 

6.

همین کار را برای قسمت بالای جعبه انجام دهید. قطعه نمد کوچکتر خود را بردارید و همان دستورالعمل ها را دنبال کنید. "زبانه ها" را در کناره های بالا و پایین نمد خود بچرخانید. آیا شکل جعبه و نحوه انجام آن را می بینید؟ این یک ایده است ، فقط اندازه کمی متفاوت است.
طرفین را به وسط تا کنید ، قسمت پایین آن را از دو طرف جعبه مشخص کنید.
تمام طرفین را بلند کنید ، مطمئن شوید که زبانه های بالا و پایین در قسمت داخلی سمت راست و چپ قرار دارند.
تصویری با عنوان ساخت جعبه کادو مرحله 18

7.

زبانه ها را به کناره ها و voilà بچسبانید. شما دو نیمه جعبه را در دستان خود نگه داشته اید که پس از چسباندن آنها آماده آماده شدن هستند. شما می توانید از هرچه در دست دارید استفاده کنید ، گرچه چسب گرم ساده ترین کار است. فقط کمی روی مرکز زبانه ها بکشید ، مطمئن شوید که آن را به سمت بیرون و همه طرف جعبه فشار ندهید.
بگذارید چند دقیقه خشک شود ، زبانه ها را به کناره های جعبه نگه دارید. سپس بالای جعبه را روی پایه جعبه قرار دهید و از کارهای دستی خود تعجب کنید. 
سایت تاریخ خاص سایتی عالی می باشد برای هدیه.specialdate.ir
کادو چی بخرم؟
هدیه ولنتاین و هدیه روز مرد چه چیزی میتواند باشد.
 
13 جعبه هدیه خانگی دوست داشتنی چیست؟
 
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
پرسش
موافقم0
مخالفم0
الی  (شنبه 1 خرداد 1400)
عالی هستید
پرسش
موافقم0
مخالفم0
سمی  (شنبه 1 خرداد 1400)
عالی هستید