0 زبان

کادو چی بخرم؟ (3 نکته برای خرید هدیه چیست؟) - تابلو آسمان شب

کادو چی بخرم؟ (3 نکته برای خرید هدیه چیست؟) - تابلو آسمان شب

کادو چی بخرم؟ (3 نکته برای خرید هدیه چیست؟) - تابلو...

3 نکته برای خرید هدیه چیست؟

مدت زمان مطالعه :12 دقیقه 

کادو چی بخرم (چه چیزی در مقابل چه چیزی ندادن)

قبل از اینکه در مورد چگونگی هدیه بی عیب و نقص صحبت کنیم ، فکر می کنم ذکر انواع هدیه هایی که باید از آنها اجتناب کرد ارزش دارد. هدیه گگ ندهید. ما اینها را "هدیه ای که ادامه می دهد" می نامیم ، زیرا فقط برای یک بار خندیدن خوب است.
 
آنها را برای شوخی خاص در مواقع مناسب ، مانند مهمانی های فیل سفید یا فرصت های مخفی سانتا ذخیره کنید. کارت هدیه ندهید. این اساساً می گوید: "من نمی دانم چه چیزی شما را به دست بیاورم ، بنابراین حداقل کار را کردم." محصولات BirchBox
کادو چی بخرم؟ ما شما را راهنمایی میکنیم.
هدیه ولنتاین چه چیزی بخرم خیلی راحت است.
هدیه روز مرد برای شما اهمیت دارد به سایت ما سر بزنید. 
 
کادو چی بخرم؟  

بنابراین سه قانون هدیه دادن به خرید دشوار برای مردم چیست؟  :

هنگام خرید سخت برای خرید افرادی که می خواهید روی آنها تمرکز کنید 

مفید بودن

تعجب

کیفیت


1. (کادو چی بخرم(یک هدیه باید مفید باشد

وقتی به کسی هدیه می دهید باید چیزی باشد که او بارها و بارها از آن استفاده خواهد کرد. شما نمی خواهید هدیه ای بدهید که برای همیشه در گوشه ای بنشیند. اگر فقط برای استفاده یکبار مصرف کافی باشد ، هدف واقعی وجود ندارد. از دادن هدایایی که امکان هدیه دوباره دارند ، خودداری کنید. قبل از اینکه به کسی هدیه دهید از خود بپرسید: "اگر کسی این را به من می داد آیا من دوباره از آن استفاده می کردم؟" اگر پاسخ مثبت است ، احتمال خوبی وجود دارد که یک هدیه مفید باشد. فقط مطمئن شوید که نیازهای شخصی آنها را برآورده می کند. یک مثال عالی همان چیزی است که من برای همسرم گرفتم. هر زمان که بیرون می رویم ، او فراموش می کند تلفنش را شارژ کند و در نیمه راه روزی که تلفنش می میرد. این یک فرصت عالی برای من بود که بتوانم چیز مفیدی برای او بدست آورم. یک سیم شارژ قابل حمل با شارژ پرش داخلی!  
این کابل وقتی در مجاورت پریز قرار دارید به عنوان شارژر کار می کند و همچنین دارای یک باتری داخلی است. باتری برای یک بار شارژ خوب مناسب است ، که هنگام شب بیرون رفتن معمولاً زیاد است. حالا او بدون آن خانه را ترک نمی کند من مشکلی را مشاهده کردم ، راه حلی پیدا کردم و یک هدیه مفید اهدا کردم. البته اکنون باید به او یادآوری کنم که شارژر را شارژ کند 
کادو چی بخرم؟ ما شما را راهنمایی میکنیم.
هدیه ولنتاین چه چیزی بخرم خیلی راحت است.
هدیه روز مرد برای شما اهمیت دارد به سایت ما سر بزنید.
 

2. (کادو چی بخرم (یک هدیه باید تعجب آور باشد

هیچ چیز هیجان انگیزتر از ندانستن چیزی است که شخصی برای شما می خرد. این می گوید شما برای خرید برای آنها فکر کرده اید و فقط لیست خواسته ها را نخواسته اید. یکی از راه های تعجب مردم این است که یک روز قبل از دریافت هدیه خود را به آنها هدیه دهید. این می گوید شما می دانستید روز در راه است و در مورد غافلگیر کردن آنها پیشگام بودید. راه دیگر برای تعجب مردم با یک هدیه مرموز تکراری است. خدمات اشتراک برای آن عالی هستند. شما یک بار با اشتراک یک ساله آنها را غافلگیر می کنید و سپس به مدت 12 ماه پس از آن یک غافلگیری تکراری می شوند. من اشتراک خاله و خواهرانم را برای زنان Birchbox خریداری کردم. هر بار که آنها یک جعبه از طریق پست دریافت می کنند ، این یک یادآوری عالی برای رابطه ما است و به ما امکان می دهد تا در طول سال در ارتباط باشیم.
کادو چی بخرم؟ ما شما را راهنمایی میکنیم.
هدیه ولنتاین چه چیزی بخرم خیلی راحت است.
هدیه روز مرد برای شما اهمیت دارد به سایت ما سر بزنید.
 
هدیه روز مرد

3.(کادو چی بخرم (هدیه باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد

این با عملکردی بودن متفاوت است. مطمئناً ممکن است از آن استفاده کنند ، اما اگر کیفیت بالایی داشته باشد ، شکسته نمی شود. چیزی را خریداری کنید که احتمالاً آنها به تنهایی نخرند زیرا کمی لوکس است ، اما نه خیلی گران است. در آن آمده است: "سلام من به شما فکر می کنم و می خواهم شما بهترین کیفیت را داشته باشید." شما می خواهید چیزی باشد که دوام داشته باشد. یک نمونه برجسته همان چیزی است که من برای برادرانم ، استیو و تام خریداری می کنم.
من هر دو کیت آرایش و مرغوب را از مجموعه Birchbox Man تهیه می کنم. Birchbox با شرکت های برتر همکاری می کند و The Art of Shaving دارای یک کیت استارتر عالی است که شامل کرم های اصلاح با کیفیت است. این یک هدیه مناسب برای استیو است. علاوه بر این ، تام پسری است که اغلب از تیغ استفاده می کند و به تیغ خوش ساختی نیاز دارد که دوام داشته باشد. ریش تراش ها با گذشت زمان می توانند گران قیمت باشند ، بنابراین خرید یک لباس با کیفیت خوب آن را به عنوان یک هدیه متفکر تبدیل می کند. Harry’s Truman Set - Shave Cream هری ریش تراش شرکتی است که به کیفیت خود افتخار می کند. من در گذشته چندین بار از آنها استفاده کرده ام و آنها ثابت می کنند که یک شرکت عالی هستند. داشتن توانایی هدیه دادن لوکس به افرادی که برای شما بسیار معنا دارند و عمر خود را صرف خدمت می کنند ، بسیار طول می کشد. در لیست بعدی من سه برادرزاده من از کالیفرنیا قرار دارند. آنها پسرانی هستند که همیشه موهای خود را ژل می زنند و از آخرین روندها پیروی می کنند.
کادو چی بخرم؟ ما شما را راهنمایی میکنیم.
هدیه ولنتاین چه چیزی بخرم خیلی راحت است.
هدیه روز مرد برای شما اهمیت دارد به سایت ما سر بزنید.
 
من در VITAMAN چند ژل عالی برای آرایش مو ، پوسته پوسته و موارد دیگر پیدا کردم. این محصولات طبیعی مو برای آقایان در صحنه جدید است اما کیفیت و قیمت آن را جبران می کند! هرکدام با 100٪ مواد اولیه طبیعی استرالیایی Outback تهیه شده و هدیه ای عالی برای تعجب آن فرد خاص است.
 
آخرین اما نه مهمتر ، پدر من. او آنچه را که به عنوان هدیه می خواهد در روزهای تعطیل صدا نمی کند. او ترجیح می دهد روی دادن به شخص دیگری تمرکز کند. بنابراین ، این به من بستگی دارد که به نیازهای او توجه کنم و چیزی با ارزش و با کیفیت برای او فراهم کنم. او جانباز جنگ ویتنام است و پوستی خشن دارد. هدیه عالی برای او لوسیون Das Boom است. اگرچه ممکن است وی از لوسیون استفاده کند ، اما خرید کالایی با کیفیت بالاتر که فراتر از آنچه که قبلاً استفاده کرده است ، قدردانی می کند. مجموعه مبانی بدن شامل صابون تکه ای ، شستشوی بدن و لوسیون در یک نوع است. این چیزی نیست که او خودش بخرد و به همین دلیل هدیه ای عالی است.
کادو چی بخرم؟ ما شما را راهنمایی میکنیم.
هدیه ولنتاین چه چیزی بخرم خیلی راحت است.
هدیه روز مرد برای شما اهمیت دارد به سایت ما سر بزنید.
 

کلمات نهایی

وقتی صحبت از آن می شود مهمترین کاری که باید انجام دهید توجه به نیازهای عزیزانتان است. این امر خرید را برای آنها بسیار راحت تر می کند. یک علاقه را مشاهده کنید ، یک نیاز را پیدا کنید ، محصولی را پیدا کنید که در کیفیت مفید ، شگفت آور و خوب باشد. آقا این رهنمودها را دنبال کنید ، و نمی توانید اشتباه کنید. قول میدهم. 
 

21 مورد از بهترین هدیه برای بدست آوردن همه مردان زندگی شما چیست؟ 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر